KONST / Litografier / Färglitografi 11525230
nr 1152 5230
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, 1986, signerad och numrerad 322/390, motivet: 34x44
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:15:18
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg